Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Přeprava lyžařského vybavení automobilem

Zimní sezóna už pomalu klepe na dveře: vždyť tento víkend má v našich nejvyšších horách Krkonoších napadnout už první sníh! Právě teď je nejvyšší čas začít přemýšlet o zimním vybavení vašeho vozu. Od přezutí na zimní pneumatiky přes doplnění kapalin nemrznoucí směsí až po sněhové řetězy, pojedete-li přímo do hor. Jelikož meteorologové hlásí pro letošní rok velmi tuhou zimu, nebude od věci si do auta pro jistotu zakoupit i startovací kabely, nebo rovnou startovací sadu, díky které budete mít na cestách větší klid.

V rámci nadcházející zimy byste měli pomýšlet i na cestování za lyžařskými radovánkami. Není nad to si užít pořádnou lyžovačku. Aby vaše cesta byla ještě pohodlnější, máme pro vás tip na pohodlné cestování. Přeprava zimního vybavení zabere vždy hodně prostoru, zvláště když cestujete s celou rodinou. Srovnat do auta sjezdovky, běžky, snowboard a sáňky není vždy úplně jednoduché. Navíc v případě možné dopravní nehody jsou opravdu velkým rizikem. Málokteré auto je na ně totiž ve svém vnitřním prostoru dostatečně přizpůsobeno. Naším tipem je střešní nosič lyží, díky kterému odvezete všechno vybavení na hory mimo vnitřní prostor.

Řešením jsou střešní nosiče

Cestovat na hory pohodlně a bezpečně můžete díky střešním nosičům. Veškeré vybavení snadno přepravíte mimo vnitřní prostor. Specializované nosiče díky široké nabídce seženete na všechny druhy vozidel. Existuje celá řada možností a nástaveb, usnadňujících převoz veškerého vybavení. Některé druhy pojmou i několik párů lyží současně, nebo nabízejí takovou kombinaci, aby se vešly nejen sjezdové lyže či běžky, ale i snowboardy a další výbava určená pro zimní radovánky.

Vhodné nosiče i pro váš vůz

Nabídka střešních nosičů je opravdu veliká a u specializovaných prodejců vám nejen pomohou vybrat ten správný typ, ale zajistí vám i následnou kompletní montáž. Ideálně sdělte odborníkům své požadavky a své potřeby týkající se přepravní kapacity, a oni vám rádi dle svých zkušeností poradí, jaký druh bude pro vás optimální. V nabídce je celá škála nosičů a rozdělují se podle možností uchycení na vozidlo. Další výhody pak mohou být v umístění nástaveb, které vám přepravní kapacitu ještě více rozšíří. Chcete-li mít uzavřený prostor navíc, vše mít dobře ochráněno, je dobrým řešením střešní box.

Střešní boxy jako prostor navíc

Střešní boxy jsou dnes velmi populární. Je to elegantní a bezpečný způsob, kterým také můžete vyřešit problémy s nedostatkem prostoru pro přepravu snowboardů, lyží, kočárků, zavazadel a dalších méně či více objemných věcí, které se do auta nevejdou, nebo by zabíraly zbytečně místo v kufru vašeho vozu. Autoboxy lze použít na veškeré typy automobilů, stačí jen, když jsou vybaveny odpovídajícími střešními nosiči.

Další velkou výhodou střešního boxu je možnost jeho celoročního použití, takže vám bude sloužit nejen v zimních měsících. Stačí si jen vybrat ten správný. K dostání jsou v různých velikostech a brát ohledy musíte pouze na šířku a délku střechy vozu. Vybírejte dle dobrých referencí a zkušeností prodejců. Rádi vám poradí vhodné materiály, barvy, uspořádání vnitřních prostor, provedení a umístění zámků a dalších detailů, které dělají autobox dokonalým prostorem na převoz vašich věcí.   

Tip na kvalitní a prověřený střešní box

Zvolení vhodného boxu je záruka, že budete mít zavazadla v bezpečí a že uvnitř vašeho automobilu bude dostatek místa, což vám zajistí pohodlnější cestování. Přesně takové jsou střešní boxy Thule. Kvalitní materiály a jejich precizní provedení jsou prověřeny zákazníky, kteří na ně nedají dopustit. 

Kde naleznete ten nejširší výběr

Opravdovými profesionály na poli střešních nosičů a autoboxů jsou specialisté firmy Střešní nosiče BöHM s.r.o. Naleznete zde široký výběr za rozumné ceny a rádi vám se vším poradí. Kompletní nabídku naleznete na www.stresninosice.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist