Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

Proč je výhodné si sjednat povinné ručení online?

Sjednat si povinné ručení online je skvělé řešení, když chcete ušetřit čas i peníze. Proč si sjednat povinné ručení online?

Povinné ručení

Na rozdíl od jiných pojištění je povinné ručení ze zákona povinné. Pokud by to nebylo nutné, museli by pachatelé dopravních nehod (srážky nebo nehody) zaplatit obětem náhradu škody na autě nebo si náklady na léčbu hradit sami. A není těžké uhodnout, že mnoho řidičů by si to nemohlo dovolit.

Základním faktorem, který ovlivňuje výběr pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, je výše pojistného. Jeho rozsah je regulován zákonem, proto se nabídky pojišťoven liší hlavně cenou. Pouze samotné povinné pojištění odpovědnosti za škodu třetí strany nestačí ve všech situacích. Proto byste měli zvážit, zda se vyplatí využít doplňkové pojištění: havarijní pojištění, asistenční služby nebo úrazové pojištění.

Jak si vybrat levné povinné ručení

Vybrat si povinné ručení s nejlepšími podmínkami a nejnižší cenou vám pomůže najít povinné ručení kalkulačka. Je to obvykle web, který nám umožňuje snadno vypočítat výši pojistného pro daný typ pojištění a porovnat nabídky několika desítek pojistitelů najednou. Můžeme porovnávat nabídky z hlediska ceny a v lepším srovnání weby také z hlediska rozsahu daného pojištění (například porovnání rozsahu pojištění povinného ručení). Na portále Srovnator je k dispozici rychlá kalkulačka v magazínu. Pojistné lze také orientačně spočítat při přístupu z mobilu do kalkulačky, snadno zjistíte cenu bez zadávání osobních údajů.

Proč použít kalkulačku pro sjednání pojištění online?

Samotná myšlenka srovnávacího enginu je docela jednoduchá: musíme ušetřit čas i peníze, kdy volíme nejlepší pojištění v dobrém poměru rozsahu a ceny. Kalkulačka pojištění nám nejen usnadní výběr pojišťovny a smlouvy, ale také lze vybranou pojistku sjednat okamžitě online. Stačí vyplnit formulář, provést úhradu pojistného. Veškeré smlouvy a zelená karta vám přijdou do e-mailu. Navíc při online sjednávání povinného ručení můžete získat slevu, často kalkulačka ukáže i aktuální akční nabídky pojišťoven. Nemusíte tak obíhat jednotlivé pobočky, abyste našli nejvýhodnější nabídku.

Než začnete vyplňovat formulář online kalkulačky, připravte si technický a řidičský průkaz. Díky tomu budete mít po ruce všechny potřebné informace. Důležité jsou údaje o vozidle jako jsou rok výroby vozu, model, objem válců, výkon a dále je třeba zadat osobní údaje pojistníka. Na základě těchto parametrů kalkulačka vyhodnotí všechny nabídky pojišťověn a vy si vyberete co vám nejvíce vyhovuje. Forma srovnávaní pokrývá faktory důležité pro všechny společnosti, pro které počítáme pojistné. Každá z informací, o kterou žádáme, je tedy relevantní alespoň pro jednu ze společností.

Po vyplnění formuláře počkejte několik sekund na odpověď s nabídkami pojišťoven. Pamatujte, že nabídky, které vidíte, vypočítala kalkulačka na základě vámi poskytnutých hodnot. Pokud jste někde obdrželi jinou nabídku, zkontrolujte, zda vám byla předložena na základě stejných hodnot, které jste zadali v online formuláři.

Zdroj foto: Srovnator.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist