Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Prodlužte správným skladováním životnost vašich pneumatik

Brzy opět nastane období, kdy si většina majitelů aut položí otázku: Kam s pneumatikami? My vám na ni v následujícím článku odpovíme.

Možnost uskladnit pneumatiky nabízejí i autoservisy, ovšem, za poplatek. Pokud patříte k těm, kteří chtějí mít pneumatiky uskladněné doma, či v garáži, doporučujeme vám sáhnout po regálech na pneumatiky.

V současnosti se na trhu setkáte s různým druhem regálů a správnou volbou určitě budou policové regály, které jsou vyrobeny z kvalitních konstrukcí. Správné a stabilní uskladnění pneumatik je důležité, protože jejich nesprávné skladování je může poškodit. Důležité je proto sáhnout po regálech, které jsou odborně navrženy.

Kromě kvality regálů je třeba myslet i na jejich variabilitu, abyste si v případě nových pneumatik, či doplnění pneumatik mohli regály upravovat podle svých potřeb a abyste zároveň pneumatiky byla skladována efektivní z hlediska využití prostoru. Před koupí regálů byste se měli informovat io náročnosti složení regálů, nakolik je možné namísto dlouhých hodin strávených skládáním regálů najít regály, které se skládají jednoduše.

Jak vybrat správný regál na pneumatiky?

Důraz byste měli klást především na šířku pneumatik, kterou budete uskladňovat. Když budou mít pneumatiky dostatek prostoru, nepoškodí se. Doporučujeme sáhnout po regálech, které jsou odolné vůči škrábancům a mají nejen vysokou nosnost polic, ale i odolnost a životnost. V nabídce firem najdete i regály, které jsou pozinkované, díky čemuž získáte regály s dlouhou životností povrchové ochrany a vysokou odolnost vůči oděrkám či jiným poškozením. Koupí kvalitního regálu budete moci skladovat pneumatiky takovým způsobem dlouhá léta.

Kde pneumatiky skladovat?

Skladování na vhodném místě a vhodným způsobem dokáže prodloužit životnost vašich pneumatik. Doporučuje se suchéčisté a chladné místo, které je uzavřeno. Teplota by zde nikdy neměla převýšit 35 °C. Vystavování pneumatik slunci nebo teplému vzduchu je totiž jedna z nejhlavnějších příčin, proč pneumatiky stárnou dříve.

Kam pneumatiky uskladnit?

Pneumatiky, které jsou na discích skladujeme zavěšené resp. postavené na sobě. Pneumatiky bez ráfku můžeme nastavit vedle sebe. Odborníci dokonce doporučují pneumatiky občas pootočit, přibližně každé dva týdny.

Regály na pneumatiky na míru vám vyhotoví firma Regalsistem, která díky svým dlouholetým zkušenostem v oblasti skladování vyvinula regály speciálně navrženy pro skladování pneumatik. Jejich regály jsou vyrobeny tak, aby byla jejich montáž snadná a rychlá, s ohledem na prostorové možnosti. To vše v prémiové kvalitě. Více o regálech se dozvíte na www.regalsistem.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

           

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist