Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_10244

První ambasadorka pro Nissan BladeGlider

Nissan představil svoji novou ambasadorku pro elektomobily, je jí herečka Margot Robbie. Na svojí první projížďku po světoznámém závodním okruhu Velké ceny Monaka si vzala radikální, plně elektrický, sportovní Nissan BladeGlider.

Prototyp Nissan BladeGlider pokoří 100 km/h za méně než pět sekund a jeho maximální rychlost je až 190 km/h.

Margot Robbie prohnala tento třísedadlový vůz uzavřeným okruhem monackých ulic, aby pak přesedla do druhého vozu BladeGlider. Dvojice vozů o výkonu 272 k závodila v kultovním tunelu, vzájemně se předháněla v úseku Massenet a do honosného cíle dojela zatáčkou Casino Square.

Ve videoklipu uvidíme hvězdu filmů Sebevražedný oddíl a Vlk z Wall Street předvádět driftování v modelu Nissan BladeGlider v jedné z nejslavnějších zatáček motoristického sportu – kultovní „vlásence“ Fairmont Hairpin.

Margot Robbie k tomu říká:

„Teď je pro elektromobily opravdu vzrušující doba. Stále více lidí se rozhoduje pro elektrický pohon a připravují tak cestu k udržitelnější budoucnosti. Nissan BladeGlider je ukázkou toho, jak by mohla vypadat chytřejší, vysoce výkonná vozidla budoucnosti.“

Tento plně elektrický sportovní vůz, vyvinutý z původního konceptu poprvé představeného v roce 2013, je předzvěstí celého souboru technologií budoucnosti, které budou v sobě spojovat technologie Inteligentní mobility, šetrnost k životnímu prostředí a jízdní vlastnosti sportovního vozu.

Monte Carlo bylo pro Nissan ideálním místem k představení tohoto nového partnerství s herečkou Margot Robbie. Monako má bohatou historii závodů v ulicích města a přijalo ambiciózní strategii udržitelnosti se závazkem snížit uhlíkové emise do roku 2030 o 50 %.

Nissan BladeGlider bude vystaven na 87. mezinárodním ženevském autosalonu od 7. do 19. března 2017.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

           

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist