Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Půjčka bez registru v rámci zástavy automobilu

Asi každému z nás se může stát, že potřebuje najednou větší sumu peněz, než jakou právě disponuje. Situací, které vás mohou potkat, je spousty, a některé z nich ani neovlivníte. Neplánovaná nutnost opravy automobilu, rozbitá pračka, doplatek za elektřinu, ukradená peněženka, nezaplacená faktura a řada dalších překvapení, „díky“ nimž se můžete znenadání ocitnout v roli „potřebných“.

Naštěstí dnes existuje opravdu široký výběr možností, jak získat půjčky ihned. Tedy jen v případě, že jinak máte své finanční záležitosti v pořádku. Pokud ne, budete mít trošku složitější situaci. Pak může pomoci ještě kamarád, tetička, rodiče nebo jiní příbuzní, což ale není ten způsob, který bychom doporučovali, protože půjčky v kruhu rodiny jsou většinou problematické. Právě pro tyto případy tu pro vás máme dobrý tip. Stačí k tomu jen vlastnit automobil nebo motorku, a už máte napůl vyhráno. Oním výhodným řešením je autozastavárna ČR.

Půjčky se zástavou vozu

Velkou výhodou půjčky se zástavou vozu je rychlost získání finančních prostředků. Navíc nezáleží na tom, jestli jste fyzická nebo právnická osoba. Na trhu působí i společnosti, které vyplácejí peněžní prostředky už do 30 minut. Tímto způsobem se dají snadno a hlavně rychle vyřešit náhlé finanční problémy. Většinou je to velmi jednoduché: přijdete na pobočku, necháte prohlédnout svůj vůz a odhadnout jeho cenu, a během chvíle zjistíte, kolik si můžete půjčit a za jakých podmínek. Obvykle firmy půjčují částky až do výše 80 % odhadní ceny vozu. Dál už je to snadné, vše se sjednává za srozumitelných podmínek, a navíc se u půjčky bez registru nenahlíží do seznamu dlužníků.

Několik možností v rámci zástavy vozu

Na trhu je k dispozici několik možností v rámci zástavy automobilu. Můžete ho dát na prodej, a mezitímco se hledá kupec, dostanete dočasnou půjčku. Další možností je ponechat auto v zástavě jako ručení. Tím, že si váš dopravní prostředek ponechají, jsou pokryta rizika poskytovatele půjčky, a vyplácí se nejvyšší možná částka. Poslední a velmi příjemnou možností je, že s autem můžete dál jezdit, pouze jím ručíte. V tomto případě musíte počítat s menší částkou, protože rizika pro poskytovatele rychlé půjčky jsou tady větší než u varianty, kdy je auto odstaveno.

Kam pro peníze v rámci zástavy vozu

Rychlé půjčky bez registru formou zástavy vozu nabízí společnost Zastavuz.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

           

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist