Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Renovace strojních součástí technologií žárového povlaku

Chcete ušetřit nemalé množství peněz, které byste jinak utratili za nové strojní díly? Máme tip na renovaci součástek, které by už dávno nesloužily, ale novou metodou jim můžete prodloužit životnost, a uspořit tak finance.

Řešením je obnova strojních součástek formou metody žárově stříkaných povlaků. Tato moderní technologie přináší spousty výhod. Nanášené povlaky na již používané díly jsou přidanou hodnotou. Díky nim se zlepšuje spolehlivost strojních dílů při provozních podmínkách, prodlužuje se doba jejich životnosti, a součástky mají i větší odolnost vůči opotřebení i korozi.

Žárové nástřiky

Žárové nástřiky mají široké využití, co se průmyslového odvětví týče. Je to velmi perspektivní metoda, v rámci které se aplikují efektivní povlaky na strojní součástky. Tato velmi flexibilní a kvalitní technologie zdokonaluje povrchové vlastnosti součástek, které pak vyhovují dnešním náročným výrobním podmínkám.

Výroba strojních součástí má dnes vysoký standard. Na náhradní díly jsou kladeny nemalé nároky, zejména co do výdrže namáhaných dílů. Důraz je kladen především na jejich životnost, která významně ovlivňuje cenu výrobků, resp. výsledek hospodaření. Čím déle tyto díly vydrží, tím levněji nás pak provoz vychází.

Proto je hlavním cílem žárově stříkaných povlaků jejich komplexní ochrana. Nově se využívají i jako funkční povrchy, jež jsou dobrou alternativou pro používání tenkých vrstev objemových materiálů.

Na koho se obrátit pro technologii žárového povlaku

Specialistou v oboru je firma TRIBO Engineering, s.r.o., působící na tomto trhu už od roku 2012. Je stabilní a důvěryhodná, o čemž svědčí i to, že zajištuje obchodní zastoupení pro Výzkumný a zkušební ústav Plzeň, s.r.o. Navíc má dlouholeté zkušenosti v oblasti praktické aplikace a vývoje žárových nástřiků.

Nabízí ve svém portfoliu i výrobu strojních součástí. Zejména se zaměřuje na hřídele, ozubená kola a válce. Je certifikovaným prodejcem odstředivých separátorů a deskových výměníků tepla společnosti Alfa Laval, spol. s r.o. Zajišťuje také kompletní technologické dodávky celků a komponentů pro hydraulické systémy.

 


Veškeré informace o aktivitách TRIBO Engineering naleznete na www.triboing.cz.NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

           

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist