Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_10244

RentPoint nabídne k pronájmu vozy Tesla

Autopůjčovna RentPoint, součást skupiny Auto Palace, rozšiřuje své portfolio o pronájem vozů značky Tesla. V současnosti je skupina Auto Palace, společně se společností Business Lease, partnerem výrobce, jež má licenci vozy v ČR půjčovat. RentPoint bude nabízet vozy Tesla na krátkodobý nebo střednědobý pronájem, Business Lease pak v případě zájmu na operativní leasing.

Společnost RentPoint se na českém trhu řadí mezi autopůjčovny s nejširší paletou vozů. Součástí servisu společnosti RentPoint je zároveň půjčovna luxusních limuzín, která se právě nyní rozrostla o 2 elektromobily značky Tesla.

Model S 70D v černé barvě s pohonem všech kol disponuje dvěmi elektromotory o výkonu 329hp a dojezdem 442 kilometrů na plné nabití. Modrý model S 90D, rovněž s pohonem 4x4 a dvěmi elektromotory, nabídne výkon 422hp a dojezd 502 km.

Vozy jsou již nyní v autopůjčovně RentPoint možné k zapůjčení jak fyzickými tak právnickými osobami. Cena zápůjčky stojí u verze S 90D na 24 hodin 7 000 Kč a u verze S 70D 6 000 Kč bez DPH.

„Naše autopůjčovna je výjimečná zejména tím, že garantuje profesionální servisní zázemí, přípravu vozů na nejvyšší úrovni a perfektně proškolený tým, který se vždy přizpůsobí přání našich zákazníků. Oproti jiným značkám jde o zajímavou designovou alternativu, kterou jsme našim zákazníkům chtěli poskytnout jako bonus a já věřím, že jim tímto uděláme velkou radost,“ říká Ralph Howie, generální ředitel Auto Palace pro ČR a SR.

Rezervace vozů je možná přes www stránky společnosti RentPoint.


Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

           

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist