Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_14951

Slovenská společnost Patak Motors představuje retro novinku Rodster

Vozidlo Rodster, ve kterém se propojuje design 30. let a inovace představila slovenská společnost Patak Motors. Výrobce nabízí jak verzi se spalovacím motorem o výkomu 15 kW umístěným vzadu, tak elektromobil s bateriemi pod podlahou. Rodster váží pouhých 450 kg, vejde se i na parkovací místa pro motorky a řídit ho můžete už od 16 let. Na výběr je hned z několika variant a design si libovolně nakombinujete. Cena začíná na 16 900 euro, výroba bude zahájena na Slovensku v první polovině roku 2024, a již nyní se můžete projet ve vyrobených prototypech. Prvních 300 kusů bude vyrobeno s unikátním číselným označením.

Naším cílem bylo uvést na trh vozidlo, které kombinuje moderní jízdní vlastnosti a unikátní retro design z 30. let. Když usednete za volant Rodstera, pocítíte silné emoce. A ať už pojedete do práce, na nákup, pro dítě do školy, nebo na víkendovou vyjížďku, z každé jízdy budete mít skutečnost radost,“ říká Andrej Hulala, hlavní designér a jednatel společnosti PATAK MOTORS.

Slovenská společnost Patak Motors představuje retro novinku Rodster

Na víkendovou projížďku i na nákupy

Do školy, na nákup, do kina i za kamarády už se vaše dítě dostane samo, a ještě stylově. Rodster totiž váží pouhých 450 kg a splňuje podmínky pro řidiče s oprávněním na malou motorku. To ale neznamená, že je jen pro vaše dítě. Až si vyzkoušíte, jak pohodlně zaplujete na parkovací místo pro motorky hned před obchodem, a jak pohodlná a stylová projížďka přírodou s ním může být, bude se s vámi muset podělit.

Slovenská společnost Patak Motors představuje retro novinku Rodster

Nakonfigurujte si technické specifikace i design

Výrobce nabízí jak verzi se spalovacím motorem o výkonu 15 kW umístěným vzadu, tak elektromobil s bateriemi pod podlahou. Nabíjet ho můžete z klasické 230 V zásuvky i přes nabíjecí stanici. Baterie budou plně nabité za 4 až 9 hodin podle verze dojezdu (100 až 250 km) z klasické 230 V zásuvky.

Patak Rodster bude již sériově vybaven airbagy, ABS, posilovačem řízení, kontrolou trakce, stabilizačním systémem a posilovačem brzd. Za příplatek je možné pořídit si klimatizaci a přizpůsobit vůz vlastním představám, od barvy, typu karoserie s pevnou střechou či ve verzi kabrio se sklápěcí střechou, až po různá provedení exteriérových doplňků (lesk, chrom, mat). Zvolit si můžete také varianty kol, designové pneumatiky, volant, budíky či barevné provedení interiéru.

Slovenská společnost Patak Motors představuje retro novinku Rodster

Vyzkoušejte si Rodster na vlastní kůži už teď

Výroba vozidel Rodster bude zahájena ve slovenském městě Lučenec v první polovině roku 2024, a ve vyrobených prototypech se můžete projet již nyní.

„Prvních 300 vozidel bude označeno unikátním číslem. Zákazníci, kteří si vozidlo objednají, se stanou členy Patak Clubu, který jim přinese celou řadu výhod. Do budoucna si budou moci zakoupit za zvýhodněných podmínek autodoplňky, stejně jako stylové Rodster oblečení,“ říká Andrej Hulala a dodává: „Naším cílem je rovněž spojit se strategickým partnerem, který rozvoj značky Patak Motors akceleruje. O Rodster totiž vyslovili zájem zákazníci i ze zemí jako Německo či Francie,“ uzavírá Andrej Hulala.

Slovenská společnost Patak Motors představuje retro novinku Rodster

Cena je garantovaná pro prvních 300 zákazníků. Při rezervaci se platí rezervační poplatek 500 euro, který bude v případě zrušení objednávky z jakéhokoliv důvodu vrácen v plné výši.Zdroj foto: PATAK MOTORS

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

  

       

Partneři portálu: 

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz 

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz  

www.HMGmagazine.cz

  

TOPlist