Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Soutěž o 3 deskové hry Kamionem po Evropě

Soutěžte s námi o 3 deskové retro hry od společnosti DINO TOYS - Kamionem po Evropě.

Stačí, když správně odpovíte na soutěžní otázku a jedna ze tří deskových her může být vaše.

Soutěžní otázka: Kolik stojí hra Kamionem po Evropě v eshopu na mojedino.cz?

A) 549 Kč

B) 599 Kč

C) 444 Kč

Nápovědu naleznete na www.mojedino.cz

 

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@carshouse.cz. Do předmětu zprávy napište: "Kamionem po Evropě". Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 300, 400 a 600, tyto emaily od nás obdrží výhru.

Soutěž trvá od 5.12. do 11.12.2016


Legendární kamion vyjíždí znovu po Evropě

Retro mají Češi v oblibě, pro hry a hračky to platí dvojnásob. Rodinná firma Dino Toys, tradiční výrobce českých her a hraček, nyní vrací do obchodů oblíbenou „deskovku“ z 80. let 20. století Kamionem po Evropě. Zábava, na kterou s nostalgií vzpomínají dnešní rodiče, navnadí chytlavou přepravní strategií i atraktivním obalem. Novinka navazuje na úspěšnou retro řadu Dino Toys, kam patří Dostihy a sázky, Člověče, nezlob se nebo třeba plastové Tatry 148.

 

V pojetí Dino Toys má hra novou grafickou úpravu, samotný princip se ale nemění. Cílem je získat ve volné soutěži dopravců co nejvíce zakázek, dobře si naplánovat dopravní trasy a dovézt náklad na určené místo co nejrychleji. Při tom je zapotřebí nejen dobře plánovat cesty, ale také zajistit co nejefektivnější dopravu. O překvapení se postarají nečekané události v podobě karet „Náhody“.

Žádaná „podpultovka“ z konce 80. let

Kamionem po Evropě vjela do československých hračkářství poprvé v roce 1988. Věrnou kopii německé „deskovky“ Auf Achse, která se pyšní oceněním Spiel des Jahres z roku 1987, začalo vyrábět výrobní družstvo DISK. Uvedení hry tehdy u nás doprovázel ohromný zájem. Snad každé dítě toužilo po tom, vžít se do role „kamioňáka“, který převáží zboží po Německu a dalších zemích v Evropě. Není divu, že se hra krátce po premiéře dostala mezi nedostatkové zboží. Kdo ji nesehnal v obchodě, vymýšlel různé způsoby, jak si dopřát „kamioňácké“ zápolení svépomocí. 

Změna nastala po listopadu 1989. S příchodem společenských změn a dovozem nových her ze západu se postupně rozpadla distribuční síť a Kamionem po Evropě se v 90. letech přestala vyrábět. Až teď, po dvou dekádách, jí oživil tradiční český producent her a hraček, který vyrábí například Dostihy a sázky, Člověče, nezlob se! nebo retro Tatry 148.

Hra naučí děti strategickému myšlení a sblíží rodinu

V případě retra má novinka jeden bonus navíc. Současní rodiče ji znají z dětství, budou mít tedy větší motivaci k ní usedat a trávit tak více času s rodinou v příjemné atmosféře.

Rodinná hra Kamionem po Evropě nabízí zábavu pro 2-6 lidí a je určena hráčům starším 10 let. K dostání v distribuční sítí hračkářství, obchodních řetězců i na internetu včetně e-shopu Dino Toys.

Více na www.mojedino.cz

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist