Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Soutěž o doplněk stravy Andromen

Soutěžte o nový doplněk stravy s názvem Andromen. Odměníme 14 výherců. Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

I muži prožívají něco podobného jako je ženské klimakterium, jednoduše řečeno, přechod. Je to přirozená fáze života a říká se jí andropauza, kterou však lze v dnešní moderní době zmírnit nebo ji zavčas předejít. Soutěžte o nový přípravek Andromen od české společnosti Woykoff a udělejte radost svému protějšku. Uvidíte, že vám za několik týdnů poděkuje.

Hormonální změny nastávají jak u žen, tak i mužů a tzv. krize středního věku, která souvisí se stavem nazývaným andropauza, opravdu přichází s věkem. Andromen je přípravek s obsahem unikátní kombinace účinných látek z extraktu z kotvičníku zemního (Tribulus terrestris), které prokazatelně zvyšují tvorbu testosteronu. Pomáhá tak snížit negativní účinky andropauzy u mužů.

Zatímco menopauza u žen nastává naráz a k poklesu hormonální hladiny dochází v relativně krátké době, u andropauzy neboli mužského přechodu je proces postupný a trvá několik let. Začíná zhruba ve věku mezi 40 a 55 lety a její průběh se liší v závislosti na mnoha faktorech. Je spojena s nedostatkem androgenů, zejména se snížením produkce testosteronu. Muž nedostane jasný signál, že se začíná projevovat andropauza, a tak mnoho mužů ignoruje svůj zhoršený celkový stav a příznaky typické pro tuto etapu života.

Přípravek Andromen obsahuje účinné látky přítomné v extraktu z  kotvičníku zemního (Tribulus terrestris), které zvyšují koncentraci testosteronu v krvi, snižují podrážděnost, vyčerpanost a pocit únavy, zlepšují imunitu a sexuální výkonnost. Dále obsahuje korejský ženšen, snižující vyčerpanost a pocit ztráty energie, zinek, který zvyšuje imunitu a snižuje ztrátu svalové hmoty, selen, který je důležitý pro tvorbu bílkovin a zvyšuje imunitu, a vitamin E. 

Soutěžní otázka: 

Za kolik seženete Andromen přímo na eshopu firmy Woykoff

A)   390 Kč

B)   449 Kč

C)   559 Kč

Nápovědu naleznete na www.woykoff.com/andromen


Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@carshouse.cz. Do předmětu zprávy napište: Soutež s Andromenem. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: každá 50-tá až do emailů číslo 700 od nás obdrží výhru.

Soutěž trvá od 18. 1. - 24. 1. 2016 


Do nového roku bez krize středního věku 

Hormonální změny nastávají jak u žen, tak i mužů a tzv. krize středního věku, která souvisí se stavem nazývaným andropauza, opravdu přichází s věkem. Pokud ženy přemýšlí, co darovat svému partnerovi pod vánoční stromeček pro podporu zdraví, Andromen od společnosti Woykoff je zaručený tip. Andromen je přípravek s obsahem unikátní kombinace účinných látek z extraktu z kotvičníku zemního (Tribulus terrestris), které prokazatelně zvyšují tvorbu testosteronu. Pomáhá tak snížit negativní účinky andropauzy u mužů.

Přípravek Andromen obsahuje účinné látky přítomné v extraktu z  kotvičníku zemního (Tribulus terrestris), které zvyšují koncentraci testosteronu v krvi, snižují podrážděnost, vyčerpanost a pocit únavy, zlepšují imunitu a sexuální výkonnost. Dále obsahuje korejský ženšen, snižující vyčerpanost a pocit ztráty energie, zinek, který zvyšuje imunitu a snižuje ztrátu svalové hmoty, selen, který je důležitý pro tvorbu bílkovin a zvyšuje imunitu, a vitamin E.

Nejčastější příznaky andropauzy jsou:

  • úbytek svalové hmoty a přibývání tělesného tuku (zejména v oblasti břicha),
  • celková únava organismu, snížené sebevědomí a nadšení, zvýšená podrážděnost,
  • problémy s pamětí a koncentrací,
  • ztráta ochlupení,
  • ztráta sexuálních funkcí a libida,
  • problémy s prostatou a močením.

Přípravek Andromen se užívá pravidelně, a to dvě tablety denně. Tablety je vhodné užít nejlépe ráno a večer nalačno a zapít dostatkem vody. Andromen působí dlouhodobě, účinky lze očekávat po 2–3 týdnech, doporučuje se však užívat jej minimálně po dobu 3 měsíců.

Doporučená maloobchodní cena v lékárně je 449 Kč/60 tablet.

www.woykoff.com


Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist