Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

STILL eshop nabízí novou i použitou manipulační techniku

Tradiční poskytovatel intralogistických služeb a prodejce manipulační techniky spustil nově rovněž eshop. Online si lze pořídit novou manipulační techniku, ale i tu bazarovou.

Eshop zjednoduší váš nákup manipulační techniky i VZV

Společnost STILL charakterizuje snaha být vždy co nejblíže k zákazníkovi a neprodávat pouze techniku, ale kompletní řešení a nadstandardní služby, které jsou unikátní a bez nadsázky nemají obdobu. Příkladem takové nadstandardní služby může být například desulfatace olověných baterií, které se ve starší manipulační technice používají. Díky procesu desulfatace se baterie opět vrací do provozů, což šetří peníze zákazníkům, a je to též „příspěvek“ STILL životnímu prostředí.

Nový e-shop přináší další službu zákazníkům. Ti si mají možnost v e-shopu vybrat nejen novou techniku STILL. Součástí nabídky je i bazar, a tedy použitá manipulační technika. STILL eshop přitom zákazníkům nabízí stejný zákaznický servis, jaký získáte při standardním nákupu manipulační techniky. Doprava je zdarma a u každé nakupované položky vidíte, v jakém časovém horizontu vám bude doručena.

Součástí eshopu je i nabídka vozíků k pronájmu

Kdo potřebuje VZV jenom krátkodobě, chce na čas navýšit svůj vozový park, případně si chce práci se STILL technikou vyzkoušet, má možnost si VZV pronajmout, a to nově přímo prostřednictvím eshopu, kde na základě specifikace poptávky získáte informace o cenových i časových možnostech pronájmu.

Přes eshop STILL si objednáte i služby

Svými službami je firma STILL pověstná. STILL eshop k nim přístup zjednodušuje, zrychluje i zpřehledňuje. Objednat si lze originální náhradní díly, údržbu manipulační techniky, technickou kontrolu, servisní poradenství, již zmiňovanou službu desulfatace baterií, ale též zajímavou službu, kterou je mytí manipulační techniky.

 

Zdroj foto: Still.cz

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist