Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

Toyota v Česku spustila unikátní virtuální showroom

Automobilka Toyota na českém trhu spustila online prohlídku vozů přes unikátní virtuální showroom. V situaci, kdy je ještě ve společnosti strach z koronavirové epidemii, bude Toyota vozy prezentovat on-line prostřednictvím svého webu a živého rozhovoru s prodejcem.

Virtuální showroom funguje na homepage www.toyota.cz nebo ze stránek jednotlivých modelů. Zákazník se na stránce objedná k virtuální prohlídce zvoleného modelu a zároveň si vybere konkrétního prodejce. Do formuláře na sebe zadá kontaktní údaje a prodejce se mu nejpozději do 15 minut ozve zpět. Vybraný vůz zákazníkovi odprezentuje prostřednictvím odsouhlasené formy videohovoru a ten jej následně může rovnou objednat, respektive nechat si zaslat konkrétní nabídku.

Současná situace nás přiměla pružně zareagovat a přijít s novým konceptem, jak rychle a pohodlně uspokojit poptávku po našich vozech. Zájemce o vůz Toyota si jej může za asistence prodejce vybrat z bezpečí svého domova. Bezpečnost, zamezení rizika šíření epidemie a zdraví našich partnerů a zákazníků je v každém případě na prvním místě," říká generální ředitel Toyota Central Europe-Czech Martin Peleška.

Nadále pokračuje akční nabídka Best

Aktuální akční nabídka Best zahrnuje téměř celou modelovou řadu Toyoty od Ayga po RAV4. Zákazníci si mohou vybrat ze stovek skladových vozů za nejvýhodnější ceny. Například nejmenší městský model Aygo je k dostání za 209 900 Kč, s bonusem za výkup starého vozu se zákazník dostane dokonce na cenu 189 900 Kč. Corolla Sedan je v nabídce za 444 900 Kč, tedy se slevou 110 000 Kč. Sleva na hybridní crossover C-HR dosahuje 55 000 Kč a u RAV4 je to dokonce 100 000 Kč. Zákazníci také mohou v rámci nabídky Best získat bonus při výkupu starého vozu ve výši až 35 000 Kč, výhodné financování a zvýhodněnou nabídku zimních kompletů. Akční nabídka je připravena i na užitkové vozy včetně zbrusu nového modelu Proace City a Proace City Verso.

Autocentra a servisy už plně fungují ve spřísněném hygienickém režimu

Autocentra Toyota a Lexus už aktuálně  fungují bez omezení, nicméně striktně dodržují spřísněné hygienické podmínky. Pracovníci jsou vybaveni rouškami, dále dodržují vysoký standard hygieny a úkony provádějí v ochranných rukavicích. Před předáním vozu klientovi probíhá jeho důkladná dezinfekce a čistění, dezinfikovány jsou rovněž klíčky od vozu, které jsou následně vloženy do igelitového sáčku.

Předání vozu klientovi může proběhnout klasicky v autocentru, nebo po domluvě bez kontaktu. U některých partnerů je, po domluvě, možnost vyzvednutí a doručení vozu zákazníka na smluvené místo.

Pro bezproblémový nákup se doporučuje, aby si zákazníci návštěvu nejlépe předem domluvili telefonicky či prostřednictvím formuláře na webových stránkách na konkrétní termín.


Zdroj foto: Toyota.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist