Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Toyota víkend 19. - 20.3.

Nezapomeňte navštívit Toyota víkend, který probíhá od 19. - 20.3 u Toyota Emil Frey. Budete si tak moci pořídit nové auto s aktuálně nejvýhodnějším bonusem.

Při nákupu auta se v dnešní době opravdu vyplatí sledovat akční nabídky a možnosti, které se obvykle  vztahují k různým způsobům výhodného financování pomocí úvěrů nebo leasingu. Pro všechny koupěchtivé zákazníky, kteří nechtějí sponzorovat poskytovatele finančních služeb, přináší Emil Frey Toyota jedinečnou příležitost nákupu nového vozu s bonusem až 77 tisíc korun.

 

Malou, ale šikovnou Toyotu Aygo preferují ti, kteří chtějí všude bez problémů zaparkovat. Charakterizuje ji odvážná maska chladiče ve tvaru X, hravý design a střecha ve stylu pagody. Pětidvéřovou, stylovou krasavici  v modelech x, x-play, x-cite, x-clusiv a x-wave můžete mít s bonusem až 49 tisíc při platbě v hotovosti.

 

 

Toyota Yaris je v březnu k mání s bonusem až 41 tisíc. Auto, které si získalo popularitu zejména svým perfektním exteriérem a snadným ovládáním, má širokou nabídku paketů výbav, a širokou škálu modelů od nejjednodušší Live až po Bi-Tone Hybrid.

 

 

V kategorii nižší střední třídy výrazně boduje inovovaná Toyota Auris. Její nezaměnitelný vzhled s chromovanými křidélky, rozbíhajícími se do stran masky, výborné jízdní vlastnosti a nízká spotřeba, představují ideální rodinný vůz, nyní s bonusem až 74 tisíc korun.

 

 

Také jste si všimli, že v amerických gangsterkách každý správný bankovní lupič ujíždí v Toyotě Corolle? Víte proč? Protože Corolla je synonymem spolehlivosti. Nemusíte být žádní desperáti, abyste nyní získali u Emila Freye bonus až 48 tisíc, a to se vyplatí. Přestože je Corolla snad nejtradičnějším vozem Toyoty, díky své proslulé spolehlivosti je stále velmi rozumnou investicí.

 

Toyota Verso Active s paketem Trend představuje s bonusem až 77 tisíc při nákupu v hotovosti nejvýhodnější nabídku všech dob. Tento jedinečný rodinný vůz vyniká ostrými liniemi i ladnými křivkami. Základem inovativních technologií modelu Verso je multimediální systém Toyota Touch® 2, který lze rozšířit o navigační systém Toyota Touch ®2 & Go s mapovým pokrytím celé Evropy. Verso vyniká dynamickou jízdou, ušlechtilými detaily i chytrým uspořádáním úložných prostor.

 

Březnová nabídka Toyoty Emil Frey je tedy výhodná pro každého, kdo uvažuje o novém autě, rád by získal něco navíc a dává přednost solidnímu prodejci, který je na našem trhu již 23 let.

 

TOYOTA EMIL FREY ČERNÝ MOST

Skorkovská 1585, Praha 9.

www.toyota-emilfrey.cz

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist