Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Trojcípá hvězda po boku superhrdinů

Justice League, jeden z nejočekávanějších filmů všech dob s tematikou superhrdinů z dílny Warner Bros. Pictures, vtrhne do českých kin v listopadu 2017. Vozy Mercedes-Benz se připojí k Batmanovi, Wonder Woman, Aquamanovi, Cyborgovi a Flashovi, aby společně zachránili planetu před mimozemskou invazí katastrofických rozměrů. Nejznámější hrdiny ze světa DC na stříbrném plátně doprovází nová třída E kabriolet, Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo s novým interiérem, vyvinutým přímo pro tento film, a Mercedes-Benz G 4x42.

Součástí masivní marketingové kampaně před spuštěním filmu je 30 vteřinový TV spot, tištěná, online a OOH reklama. Aktivace na sociálních sítích zahrnuje také vůbec první spuštění šesti exkluzivních digitálních komiksových příběhů na Instagramových kanálech Mercedes-Benz, na kterých spolupracovalo kreativní studio DC. Televizní reklama měla premiéru 6. října v USA, Evropě a Číně. První z digitálních komiksů byl uveden 20. října na Instagramu a další budou rychle následovat.

„V Justice League jsme našli dokonalého partnera pro prezentaci našich současných vozů a také pro komunikaci fascinace naší značkou. Třída E kabriolet se skvěle hodí k Wonder Woman a kdo jiný než Bruce Wayne, neboli Batman, by měl řídit vůz jako je Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo?“ uvedl Dr. Jens Thiemer, viceprezident pro marketing Mercedes-Benz Cars. „Z partnerství s Warner Bros. Pictures jsme opravdu nadšeni, protože nám dává možnost oslovit obrovské množství lidí prostřednictvím kreativní a inovativní kampaně.“

Třídu E kabriolet bude při její premiéře na stříbrném plátně řídit Diana Princeová. Diana, světu známější pod svou superhrdinskou identitou jako Wonder Woman, svým E kabriem jede splnit misi: promluvit si s Victorem Stonem alias Cyborgem. Další automobilovou hvězdou ve filmu je Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo. Tímto super vozem se Bruce Wayne vydá za Barrym Allenem, coby Flashem, aby ho naverboval do Ligy spravedlivých (Justice League).

Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo byl původně veřejnosti představen v roce 2013. Pro natáčení Justice League vytvořil designerský tým Mercedes-Benz kompletně nový interiér s podsvícenými prvky, závodními sedačkami a virtuální palubní deskou. Filmový štáb také potřeboval, aby byl vůz zvětšen na 110 % originálu, aby se do něj vešel 190 cm vysoký Bruce Wayne a zároveň zůstala zachována elegantní nízká střešní linie.

„Jako designer musíte vytvářet fantazii, proto se často inspirujeme filmovým průmyslem. Jsem nadšený, že tentokrát se svět filmu inspiroval námi a náš Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo se stal vozem pro superhrdinu,“ říká Gordon Wagener, vedoucí designér Daimler AG. „Extrémní proporce, smyslné kontury a inteligentně implementované pokročilé technologie se spojují v jeden úchvatný celek a dokonalý vůz pro Bruce Waynea.“

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist