Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Univerzální kovové skládací kontejnery

Každý z nás ve svém životě potřebuje prostor na uskladnění všemožných věcí. Nezáleží na tom, jestli pro soukromé, anebo pracovní účely. Volné místo na věci se vždy počítá. Ať už se jedná o zboží, materiál, motorku či auto. Ale „kde vzít, a nekrást“? Máme pro vás tip na dokonalé, designové a velmi praktické řešení. Tím jsou kovové skladovací kontejnery s nadčasově industriálním vzhledem.

Víceúčelové využití kontejnerů

Skládací kovové kontejnery od firmy KOVOBEL mají velmi široké uplatnění. Stačí jen mít dobrou představivost a nebát se nových způsobů skladování. Připojujeme výčet klasických možností jejich využití: kontejner jako sklad, kde můžete uschovat vše – od zboží či materiálu přes sudy nebo zahradní techniku až po gril, kola, kočárek, nebo třeba popelnice. Kontejner dobře slouží dokonce i jako garáž, do které můžete pohodlně zaparkovat motorku, čtyřkolku nebo automobil. Využít ho lze i jako domek na nářadí, či jen pro případné uschování věcí ze zahrady.

Snadná manipulace, montáž a demontáž

Největší výhodou kovových skládacích kontejnerů je jejich mobilita a skladnost. Dají se jednoduše demontovat a smontovat. Proto s nimi lze dobře manipulovat a převážet je můžete i za autem na vozíku. Dopravovat se dají kamkoliv bez větších komplikací. Ani když je kontejner sestavený, není těžké s ním pohybovat. Přemístit se dá vysokozdvižným vozíkem či jeřábem.

Spousty variant a příslušenství

Další výhodou kovových kontejnerů je jejich variabilita, neboť se mohou skládat vedle sebe i na sebe. Vybírejte ze široké nabídky variant, i co se rozměrů týče. Firma KOVOBEL je vyrábí z velmi kvalitního pozinkovaného plechu. Na výšku mají 2,2 a 2,6 metru. Nejmenší kontejner je k dispozici v rozměrech 1 × 1,2 a největší pak 6 × 2,2 metru. Navíc jsou v nabídce spousty možností dalšího příslušenství. Od několika druhů dveří a oken přes nájezdy nebo vyztužení až po průhledné pásy střech a mnoho dalších obměn.

Už neváhejte a objednávejte

Výrobní družstvo KOVOBEL má řešení pro každou příležitost.

Více informací naleznete na www.kovobel.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

           

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist