Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.

image_14698

Usnadněte si stěhování díky půjčovně dodávek v Praze

Do stěhování svépomocí musíte vložit více úsilí a času, než kdybyste si najali stěhovací firmu. Nad svými věcmi však budete mít nenahraditelnou kontrolu a ušetříte spoustu financí za pronajatou firmu. Největší a nejspíše i jedinou položkou nákladů za stěhování se stane půjčení dodávky. Díky půjčení dodávkové vozu však ušetříte peníze za vyježděnou naftu a navíc si ušetříte i čas, který byste věnovali řízení v případě využití osobního vozidla. 

Usnadněte si stěhování díky půjčovně dodávek v Praze

Půjčení těch nejnovějších dodávek za výhodné ceny 

Stěhovací proces si značně usnadníte s půjčenou dodávkou. Nebudete muset řešit půjčování dodávky od známého a navíc si ušetříte spoustu starostí s vozidlem týkající se například povinného ručení. Společnost Maxi půjčovna Vám garantuje půjčení dodávky světové značky a to se zárukou, že vůz nebude starší než 3 roky. Cena pronájmu dodávky se pohybuje od 600 Kč za den, během kterého můžete mít s přehledem veškeré věci přestěhované. Navíc se nemusíte bát žádných další poplatků týkajících se ujetých kilometrů. K využití půjčovny dodávek v Praze si připravte občanský průkaz, řidičský průkaz a vratnou kauci, která se individuálně liší podle typu dodávky. 

Usnadněte si stěhování díky půjčovně dodávek v Praze

A jak si efektivně zabalit?

Přípravy na stěhování rozhodne nenechávejte na poslední chvíli. Nejprve začněte s balením dekorací a sezónních věcí, které nebudete postrádat. Snažte se tak veškeré věci balit podle skupin, které následně umístíte jednotlivě do různých krabic. Krabice s věcmi se rovněž snažte uskladňovat pouze na jedno místo. Než krabici bezpečně zabalíte, nadepiště si co se v každé krabici nachází nebo místnost, do které poputuje v místě nového bydliště. Do půjčené dodávky skládejte věci podle velikosti a váhy od největších po nejmenší. V případě vysokých a těžkých věcí můžete využít stretch folii a předmět tak připevnit k dodávce. Zdroj foto: Autopujcovna-pujcovna-dodavek.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist