Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Uvažujete o chiptuningu? Klíčová je kvalitní firma!

Chiptuning je v posledních letech velice oblíbený. Díky změně softwaru v řídící jednotce můžete mít automobil s vyšším výkonem a zároveň snížit spotřebu. Výběr kvalitní firmy je však klíčový. Ne všude totiž provádějí chiptuning správně.

Automobil není zrovna nejlevnější záležitostí. Uvažujete-li o chiptuningu, jistě s vaším vozem ještě pár let počítáte. Nenechte si ho proto zničit nesprávně provedeným chiptuningem a zvolte firmu, která má dlouholeté zkušenosti, dodržuje správný postup a za svou práci ručí.

Hledejte reference

Co se týče výběru kvalitní firmy, která provádí chip tuning, hledejte reference. Možná vám vhodnou firmu doporučí známí. Pokud ne, podívejte se na recenze na internetu.

Chiptuning na počkání

Pokud vám firma bude slibovat 50% zvýšení výkonu a provedení úkonu na počkání za málo peněz, rychle utíkejte jinam. Všechna auta mají své limity a chiptuningem většinou zvýšíme výkon o 5-30 %.

Chiptuning-správný postup

Abyste vhodně zvolili firmu, u které si necháte provést chiptuning, je dobré vědět, jaký postup by profesionální firma v oboru měla používat. Každý automobil má svůj specifický hardware i software. Profesionální firmy nejdříve změří současný výkon motoru, poté stáhnou a provede zálohu. Až poté provádí úpravu, která by měla být prováděna právě na tomto originálním softwaru. 

Záruky

Záruky na chiptuning dnes bohužel většina firem vůbec neposkytuje. Ale i tento fakt by pro vás měl být výstrahou. Firma by si měla stát za kvalitou své práce. Hledejte proto raději firmu, která nabízí záruku na software.

Profichip s.r.o.

Chiptuning v Praze, v Ostravě a v Brně nabízí například firma Profichip s.r.o., která se daným oborem zabývá již více než 14 let. Samozřejmostí je záloha originálního nastavení softwaru i doživotní záruka.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

           

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist