Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Varianty Hi-Fi sestav do VW Golf a VW Passat

Vozy Volkswagen jsou dnes velmi oblíbené nejenom pro svou kvalitu, ale i pro jízdní komfort, nebo svůj vzhled. Pokud jste majiteli vozů VW Golf a VW Passat, zajímejte se o to, jaké jsou možnosti Hi-Fi sestav právě do těchto automobilů. Dáme vám hned několik tipů, které jsou podle nás zaručeně správnou volbou.

Reproduktory

Ty jsou pochopitelně naprostým základem každého Hi-Fi systému, a tak byste na ně neměli zapomenout ani vy. Je v podstatě jedno, jaký konkrétní model máte v případě vozů Volkswagen Golf, nebo Volkswagen Passat. Odpověď související s ideálním reproduktorem bude vždy stejná - Hifonics VX6.2E. Jde o moderní a velmi oblíbené reproduktory, které zaujmou celou řadou pozitivních vlastností. Hlavním unikátem je rozhodně možnost nastavení výškového reproduktoru, a to hned do tří různých poloh. Ideální, jak si výsledný zvuk dokonale přizpůsobit hudbě, kterou posloucháte.

Dále nezapomínejme ani na fakt, že výškový reproduktor o velikosti 25 milimetrů bude zajišťovat naprosto dokonalé reprodukování zvuku, což můžeme říci také o středobasovém reproduktoru, který nabídne vysoký důraz a svou kvalitu podtrhuje třeba i tím, že je umístěný v ocelovém koši. Jejich výkon je 100 W, a v případě Max hodnoty až 200 W. Vzhledem k montážní hloubce 58 milimetrů jsou jasnou volbou právě pro zmíněné typy vašich automobilů.

Nezapomínejte také na podložky

Jak pro jednoduchost samotné montáže, tak hlavně pro jistotu perfektních vlastností je dobré myslet i na to, že je vhodné dokoupit takéMDF podložky, které budou dokonalým základem pro váš reproduktor, a to s jistotou zachování originální mřížky. Při výběru nezapomínejte na to, že je nutné zakoupit správný typ MDF podložek. A to nejenom s ohledem na místo ve vašem voze, ale i s ohledem na typ vašeho vozu. Pamatujte, že například u modelu Passat to mohou být varianty B6, B7, stejně jako například CC. Jinak tomu není ani v případě modelů Golf, který existuje na trhu hned v celé řadě generací, které jsou jednoduše rozlišeny čísly.

Kupte také správný adaptér

Pokud se budete držet našeho popsaného tipu, máte jistotu v tom, že reproduktory namontujete bez jakýchkoliv problémů. Nyní už stačí jenom zajistit to, aby hrály přesně tak, jak od nich očekáváte. Jak na to? Budete potřebovat adaptéry k reproduktorovému konektoru, který budou kompatibilní právě s vaším vozem VW Golf a VW Passat. Jde o speciální konektor, který vám výrazně usnadní a také výrazně zjednoduší připojení reproduktorů k vozu, tedy konkrétně k vašemu autorádiu. Následně už není problém novou Hi-Fi sestavu nejenom vyzkoušet, ale naplno otestovat.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

           

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist