Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Výhodné podmínky v autopůjčovně Taggart

Léto je ideální doba nejen na dovolené, ale i na výlety a různé druhy cestování. Podle nedávno zveřejněného průzkumu jezdí více jak 60 % Čechů za odpočinkem nejvíce autem. Ať už se jedná o dovolenou po České republice, k sousedům na Slovensko, nebo letní cestování třeba do Alp i dalších hor. Nejvíce řidičů pak míří za sluncem a mořem do Chorvatska či Itálie, ale na výsluní se vrací i skrytá perla v podobě Bulharska, kam si rovněž můžete bez problémů zajet vlastní dopravou.

Náš redakční tip je cesta autem až na francouzskou Riviéru. Projet si 250 km nádherného Azurového pobřeží a poznat města od Marseille přes Saint-Tropez, Cannes, Antibes a Nice až po Monako.

Na takovou cestu potřebujete pořádné a hlavně dobře udržované auto. Nový trend je zapůjčit si vůz na dovolenou v autopůjčovně. Dobrou volbou je autopůjčovna Praha, kde seženete širokou nabídku modelů všech tříd za velmi dobrých podmínek. Navíc vám auto dokáží přistavit ještě ten samý den. A to zcela bezplatně. Neplatíte žádné poplatky za cestu zapůjčeným vozem do zahraničí. Příjemné a férové jednání je samozřejmostí.

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem

Autopůjčovna Taggart nabízí bezkonkurenční ceny, a to jak za krátkodobý, tak i dlouhodobý pronájem aut z její široké nabídky. Na druhý zmiňovaný způsob jsou k dispozici převážně nové, maximálně rok staré vozy s malým nájezdem kilometrů a pravidelným servisem. Pokud nechcete být vázáni smlouvou, nebo máte zápis v registru, je toto řešení pro vás výhodnější než klasický operativní leasing. Navíc náklady na údržbu, provoz a pojištění vozu je plně v režii autopůjčovny.

Speciální akce autopůjčovny Taggart

K autu můžete mít za poplatek řidiče. Případně si zapůjčit spousty dalších doplňků jako navigaci, autosedačku, střešní nosič nebo autobox.

Pokud v rámci dlouhodobých pronájmů naleznete u konkurence totožný vůz za nižší cenu, půjčovna aut Taggart vám obratem připraví nabídku ještě výhodnější.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

           

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist