Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Zásady správného stěhování

Když přijde na stěhování, první co si všichni vybavíme, je motto, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. Ano, tento bonmot vystihuje přesně, co tento náročný den provází. Nemusí tomu tak být, máme pro vás pár zásad správného stěhování.

Stěhování není až tak hrozná záležitost, pokud se na ni dobře připravíte a dáte tomu určitý systém. Základní věcí je si vše hezky a pečlivě naplánovat, nechat si dostatek času a nestěhovat se na poslední chvíli. Každý zbytečný stres přináší do stěhování chaos.

Začněte naplánováním celého stěhování

Možná se teď lehce usmíváte, ale věřte, že správné naplánování stěhování je jeho nejdůležitější součástí, pokud chcete mít hladký průběh, za co nejméně peněz. Reálně zhodnoťte, kolik máte věcí a zda stěhování zvládnete sami, případně budete potřebovat pomoc kamarádů, nebo profesionálních stěhováků. Za nás se přikláníme k firmě na stěhování, kde budete přesně znát podmínky a veškeré vybavení bytu vám hravě přestěhují, protože mají potřebné zkušenosti a potřebné nástroje na stěhování. Budete tak mít jistotu, že to půjde podle plánu. Včas si zarezervujte termín a hlavně si v odhadech nechejte rezervy na případné komplikace a zdržení.

Demontáž nábytku a obaly

Předem si vše v bytě demontujte v rámci daných možností, aby to bylo dobře skladné a při manipulaci se nemohlo nic rozbít a zničit. Pořiďte si kvalitní stěhovací krabice, které mají dostatečnou pevnost, aby udržely, co mají. Seženete je ve všech specializovaných prodejnách pro dům a zahradu. Spolu s nimi kupte i dostatečné množství bublinkové fólie, která poslouží na zakrytí, či obalení  věcí, které se nesmí odřít. Pokud chcete ušetřit na krabicích, pak doporučujeme si někde zajistit „krabice po banánech“. Jsou pevné a dobře se s nimi manipuluje. Zabalené a připravené věci si hezky srovnejte a připravte na den stěhování.

Detaily na které bychom neměli zapomínat

Přidáváme pár drobností, na které byste neměli zapomínat. Nejlepší dny na stěhování jsou o víkendu, jak kvůli zaparkování stěhovacího auta, tak i do plynulosti dopravy. Zarezervujte si místo pro stěhovací vůz, aby mohl až ke vchodu, ušetří to čas i práci. Změřte si výtah, díky tomu budete vědět, které věci se budou muset snášet po schodech. Na výtah „ze slušnosti“ můžete dát dopředu i cedulku, že se v daný den s ním bude více manipulovat.

Správná a včasná příprava zajistí, že stěhovací firma jen přijede, naloží a odveze vaše věci na předem zvolené místo. Tím ušetříte spousty peněz, za případné prostoje, nebo zdržení v zácpě.

Na koho se obrátit

Doporučujeme stěhování Plzeň, kde s vámi ochotně domluví, připraví kalkulaci a díky letitým zkušenostem odvedou dobře svoji práci, abyste byli spokojení.

 

 

Více se dozvíte na www.stehujemezavas.cz.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

           

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist