Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

BMW Invelt zahájila spolupráci s Dialog Jessenius

Společnost Invelt, jeden z prvních partnerů BMW v České republice, se co do velikosti a kvality poskytovaných služeb řadí mezi evropskou špičku showroomů BMW. Čeští majitelé dbají na komplexní a osobní přístup včetně udržování dobrých vztahů s klienty. Každým rokem pro ně společnost pořádá tzv. Family Day, který si užívají malí i velcí milovníci značky BMW. Zatím poslední rodinný den v Inveltu se konal na konci minulého roku. V rámci akce Invelt podpořil a zároveň oznámil zahájení své spolupráce s obecně prospěšnou organizací Dialog Jessenius.

Dialog Jessenius se dlouhodobě věnuje péči o onkologické pacienty a prevenci tohoto zákeřného onemocnění. Cílem je rozšířit informovanost široké veřejnosti o závažných onemocněních a rizikovém chování, s přáním zlepšit komunikaci, a to jak mezi zdravotníky, pacienty a rodinnými příslušníky, tak mezi žáky, učiteli, vedením škol i jejich zřizovateli. Společnost Invelt podpořila unikátní charitativní projekt Dialog Jessenius, který spočíval v zakoupení vánočních stromků –  krásných kavkazských jedlí, které byly pro tento účel vypěstovány v srdci Drahanské vrchoviny. Část výtěžku z prodeje stromků šla na charitativní účely. V rámci Family Day společnost Invelt zakoupila čtyřicet stromů pro své klienty a tím podpořila onkologicky nemocné pacienty.

Bohatým programem v showroomu BMW Invelt provázela písničkářka Jana Rychterová společně s hercem a moderátorem Janem Čenským. V neformální atmosféře během dne plného her na téma pohádky Čert a Káča obdržely děti poukázky na svůj vysněný vánoční stromek. Poukázky na stromky zakoupené Inveltem předávala osobně ředitelka Dialog Jessenius Michaela Tůmová společně s milým hostem této akce, herečkou Aňou Geislerovou. „Těší nás, že příležitosti pomáhat využila i společnost Invelt, která se rozhodla pořídit vánoční stromky pro své zákazníky a potěšit je tak nejen originálním vánočním dárkem, ale i přispět na dobročinné účely,“ uvedla ředitelka Dialog Jessenius Michaela Tůmová.

„Každým rokem dlouhodobě podporujeme vybrané charitativní projekty či organizace, protože pokládáme za automatické, aby úspěšná firma pomáhala, kde je zapotřebí, a měla svou společenskou odpovědnost. Dialog Jessenius jsme se rozhodli podpořit vzhledem k jejich velmi důležité a průkopnické činnosti s cílem co nejvíce a fundovaně poskytovat informace o závažných nemocech a pomoci nejen pacientům, ale propojovat dialog i mezi rodinou, pacientem a zdravotnickým personálem. Touto podporou na konci minulého roku jsme zahájili naši spolupráci a bude nám ctí pokračovat a vytvořit společné projekty i v roce 2018,“ uvedl Pavel Baštář, generální ředitel společnosti Invelt.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist