Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_14951

Nové Porsche Centrum Praha se oficiálně představuje

Společnost Porsche Inter Auto CZ, výhradní importér vozů Porsche do České republiky, dokončila kompletní redesign Porsche Centra Praha. Zákazníci značky Porsche si tak v Praze užijí jako jedni z prvních v Evropě nového prostředí showroomu dle nejmodernějších trendů výrobce sportovních vozů Porsche.

Do roka a do dne: Destination Porsche je zde. Přesně dvanáct měsíců od započetí stavebních prací v Liberecké ulici na Praze 8 – Proseku se otevírá kompletně rekonstruované Porsche Centrum Praha. Jde o druhé prodejní a servisní místo značky Porsche, zhotovené dle nejmodernějších standardů konceptu „Destination Porsche“, které se zákazníkům otevírá ve střední a východní Evropě.

Nové Porsche Centrum Praha se oficiálně představuje

Když jsme loni oznámili naši růstovou strategii, byla v ní zahrnuta také nová Porsche Centra. A stejně jako mě potěšila stoupající prodejní bilance značky Porsche za rok 2021, pozitivní emoce ve mně vyvolává také otevření nového Porsche Centra Praha jako jednoho z prvních v regionu střední a východní Evropy,“ dodává Michael Antosch, jednatel společnosti Porsche Inter Auto CZ. Česká republika se tak stává čím dál významnějším hráčem na evropském trhu s vozy Porsche.

Při příležitosti slavnostního otevření Porsche Centra Praha nemohl chybět ani jeho ředitel Michal Kubišta: „My v Porsche preferujeme velmi osobní přístup k našim zákazníkům. Nově navržené Porsche Centrum Praha jde ruku v ruce s tímto kontextem a vytváří užší vztah mezi námi a klienty. Nový showroom se zde transformoval z produktově orientované lokality na zákazníka, který je v centru dění. Komunikace, digitalizace a inspirace jdou ruku v ruce s vřelejším vztahem k zákazníkům – lidem, kteří jsou pro nás klíčoví.“

Nové Porsche Centrum Praha se oficiálně představuje

Nejen Praha je ale pro značku Porsche důležitá v rámci expanze na českém trhu. „Redesignované Porsche Centrum Praha na Proseku je prvním hmatatelným krokem naší strategie ve vztahu k zákazníkům. Velkolepého otevření se zúčastnily desítky našich klientů a ‚Destination Porsche‘ přijali s nadšením, což nás upřímně těší a motivuje do dalších kroků. Těmi budou například další Porsche Centrum v Praze, vybudované na zelené louce, téměř dokončené Porsche Centrum v Brně a plány na další Porsche Centra v Ostravě i v Plzni. Chceme našim zákazníkům nabízet nejen nejlepší auta, ale zároveň jim být co nejblíže," zaznělo z úst Jana Sedláčka, výkonného ředitele importu značky Porsche do ČR při slavnostním otevření Porsche Centra Praha.

Nové Porsche Centrum Praha se oficiálně představuje

Destination Porsche: Porsche Centrum Praha

Nově ztvárněné Porsche Centrum Praha se nachází na známém místě na pražském Proseku v Liberecké ulici č. 12, tedy v těsném sousedství s dálnicí D8. Ve známé podobě tu jako oficiální prodejní a servisní místo sportovních automobilů Porsche fungovalo od 22.10.2009. V červnu 2021 začala důkladná rekonstrukce investicí 2 milionů eur, která trvala necelý rok a zahrnula kompletní redesign jak exteriérů, tak interiérů Porsche Centra Praha. Na kompletní ploše 4 929 m2 se tak nachází jedno ze dvou aktuálně nejmodernějších Porsche Center ve střední a východní Evropě.

Nové Porsche Centrum Praha se oficiálně představuje

Budovy sestávající se ze servisu, kanceláří a showroomu čítají 1 936 m2, přičemž samotná prodejní plocha zabírá 1 009 m2 a je rozdělena do sedmi modulů: Highlights, Porscheplatz, E-Performance, Approved, Tequipment, Fitting Lounge. Digitalizace zde dostala velký prostor v podobě 25 touchpointů v prostoru showroomu a stranou nemohla zůstat ani elektromobilita: dva DC hyperchargery a deset AC nabíječek jsou zde standardem stejně jako rozsáhlé parkoviště se 133 místy.

 

 

Zdroj foto a video: Porsche Inter Auto CZ

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

  

       

Partneři portálu: 

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz 

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz  

www.HMGmagazine.cz

  

TOPlist