Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

Značka DS otevřela v ČR exkluzivní DS STORE

Francouzská značka DS s uvedením nového SUV modelu DS 3 CROSSBACK právě otevřela svůj první český exkluzivní showroom DS STORE PRAHA na Černém mostě u společnosti Domanský. Praha byla pro vybudování DS STORU vybrána mezi celkem 200 nejprestižnějších měst světa.

Samostatná cesta DS v prémiovém segmentu sebou logicky nese i vývoj v podobě vlastního mimořádného showroomu.

Nový showroom je vybudován v duchu zbrusu nového konceptu prodeje a souvisejícího servisu. V České republice reprezentuje značku DS a požadovaný vysoký standard služeb v této nové éře pečlivě vybraný silný a zkušený obchodní partner, společnost Domanský v Praze.

Nový showroom ve speciálním designu má rozlohu téměř 300 m2 vnitřní plochy a jeho zbudování trvalo 2 měsíce. Koncept DS Store vychází z francouzských luxusních módních butiků. To se odráží i v použití prémiových materiálů od dlažby, přes nátěry, až po světla nebo speciální hudbu či DS parfém.

Na ploše pražského showroomu je vystaveno  maximálně 5 vozů, což zákazníkovi umožňuje si pohodlně prohlédnout rafinované detaily každého z vystavených modelů. Příjem servisu je rovněž velkorysý a má  plochu 33 m. Za showroomem se dále nachází venkovní plocha pro certifikované ojeté vozy DS se zárukou, nabízené  v programu DS Certified.

Nedílnou součástí DS STORU je také set virtuální reality DS Virtual Vision, což je inovativní koncept, díky kterému si zákazník může nakonfigurovat vozidlo dle vlastních představ s realistickou vizualizací pomocí 3D brýlí . Toto špičkové zařízení využívá nejlepší technologie zobrazení a přenese zákazníka s vysněným vozem přímo do centra Paříže. Vůz je prohlížen a konfigurován zákazníkem jak v exteriéru tak i v interiéru a ten tak získá zcela reálný pohled na svůj budoucí vůz.

Nová strategie distribuce vozů DS přináší posílení brandu, zviditelnění značky jako takové a vysokou úroveň služeb zákazníkům. Personál DS STORU prošel náročným školením, tzv. DS Academy, přímo ve Francii v Paříži, tak aby dostál nárokům prémiových zákazníků i ambicím značky DS.  Prodej modelů nové éry DS, SUV DS  7 CROSSBACK a novinky DS 3 CROSSBACK a všech budoucích modelů DS je v ČR již přípustný pouze v jedinečné obchodní síti DS STORE. Počítá se s uvedením minimálně 1 nového modelu DS každý rok. V nejbližší době se chystá uvedení verzí s plug-in hybridním a 100% elektrickým pohonem.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist