Připravujeme

Obsah:

LEDEN / ÚNOR 2017

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Autosalón Paříž 2016
BMW Alpina B7 Biturbo
Fenomén jménem SUV
Elektromobilita
Pirelli kalendář 2016

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Návrat do dětských let | Editorial

Přeji příjemné pondělí a úspěšný start do nového týdne našim čtenářům.

Máme tu opět nový týden a pomalu a jistě se nám blíží Vánoce a ta atmosféra už prostupuje skrze každého z nás, ať si to chceme nebo nechceme připustit. Na mě to dopadlo při návštěvě Staroměstského náměstí, když jsem pozoroval letošní rozsvícený stromeček, který je opět nádherný. Celá ta atmosféra vánoční Prahy je opravdu tak kouzelná, že jsem rád, že opět patří hlavní město ČR do žebříčku TOP 10 vánočních měst.

A asi i díky této atmosféře jsou někteří naši klienti už také naladění vánočně a tak jsem dostal od české rodinně firmy DINO TOYS jednu retro hru Kamionem po Evropě navíc, abych si mohl hezky zavzpomínat na své mládí, protože jako malý kluk, jsem ji hrával dost často. Mimochodem, kdo byste ji chtěl získat úplně zadarmo, tak tento týden ještě soutěžíme v naší mediální skupině HMG na našem portálu ZDE o poslední 3 kusy.

Musím se přiznat, že se mi nechtělo čekat a tak jsem si ji už tento víkend rozbalil a při hraní tak zavzpomínal na své klukovské dny. Opět jsem se stal "velkým" dopravcem a řídil tak svůj kamion VOLVO modré barvy a začal se tak hnát za lukrativními zakázkami po evropských městech, abych doručil náklad z města do města… Nebudu vás zatěžovat dalšími detaily mého snažení, ale nakonec jsem stejně prohrál, i když jen asi o 2.600 herních peněz. Hra dostala sice nový design, ale na chvíli mě vrátila do dětských let a mě bylo zase moc fajn. Takže za mě je to dokonalý tip na perfektní dárek pod stromeček pro všechny kluky, kteří si společně se svými tatínky užijí spousty hezkých chvil s touto hrou.

Doufám, že na další moje klienty dopadne kouzlo Vánoc a já tak budu zavalen dalšími dárky. Teď už se jdu zase vrhnout do pracovního procesu. Tento týden se představí nový kalendář Pirelli, otestujeme pro vás další auto, konkrétně Mercedes-Benz C 220 D coupé a v neposlední řade pro vás v redakci dokončujeme nové číslo časopisu CARSHOUSE, které vyjde na začátku nového roku 2017, v novém konceptu. Děkuji za váš čas a opět příští pondělí u dalšího editoriálu na počtenou…

                                                                  

                                                                     

                                                          S přáním krásného a úspěšného dne.

                                                                         Ivo Mikolášek – šéfredaktor.


Instagram - Ivo Mikolášek

https://instagram.com/ivomikolasek

Twitter - Ivo Mikolášek:

http://twitter.com/Ivo_Mikolasek

Předplatné:

www.carshouse.cz/Predplatne-carshouse

Online verze tištěného časopisu:

http://www.carshouse.cz/online-verze-casopisu-carshouse

Naše facebooková skupina:

www.facebook.com/CARSHOUSE.CZ

Náš youtube kanál:

www.youtube.com/user/CARSHOUSECZ

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

            

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist